סל קניות

הסל שלך ריק

המשך קניה

קרן ברטוב

בזכות שילוב יוצא דופן של ידע מקצועי, עדכנות מקיפה במחקרים מדעיים רלוונטיים, שיטות טיפול חדשניות, ניסיון עשיר של שנים, חיבור רגשי וגישה מותאמת אישית – מובילה קרן ברטוב את תחום הקוסמטיקה בישראל. כשהיא חדורת מוטיבציה ובעלת רצון לעזור ולפתור מצבי עור ובעיות עור שונות, מפתחת ומשכללת גורו הטיפוח באופן תדיר שיטות טיפול אפקטיביות הנשענות על למעלה מ-50 טכנולוגיות רפואיות מתקדמות מכל העולם, שעברו כולן מחקרים קליניים והוכיחו את עצמן באינספור מקרים. 

הקליניקה הממוקמת ברמת אביב כוללת שישה חדרי טיפולים וצוות קוסמטיקאיות שעברו הכשרה מקצועית של שיטות הטיפול הייחודיות של קרן. אל הקליניקה עולות לרגל מטופלות גם מרחבי העולם שטסות במיוחד לקליניקה בישראל לאחר ששמעו על שיטות הטיפול עטורות השבחים ועל שימור התוצאות באמצעות סדרות המוצרים הבלעדיים המיוצרים במעבדות מהמתקדמות ביותר בעולם. 

כל טיפול פנים מתחיל באבחון עור מקצועי בצירוף שאלון רפואי,. לאחר אבחון העור, נקבע פרוטוקול הטיפול שמטרתו למקסם את התוצאות תוך התייחסות לכמה שיותר תחומים בטיפול אחד - מיצוק, הבהרה, טיפול באקנה, הענקת איזון, חיוניות והשבת הזוהר הטבעי לעור כל אלו מבוצעים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות של גלי רדיו, אולטרסאונד, לייזרים ועוד, בשילוב המוצרים והתכשירים אותם פיתחה קרן ביחד עם המעבדות,

 כל החומרים נבדקים דרמטולוגית ומאושרים על ידי משרד הבריאות, כשהם עשויים מחומרי הגלם המתקדמים בעולם ומיוצרים ברמת האיכות הגבוהה ביותר.

לצד הטיפולים בקליניקה מוצע ליין המוצרים היוקרתי והאיכותי שנועד להשלמת תוצאות על ידי שגרת טיפוח יומיומית בבית. המוצרים יוצרו בפיתוח של ברטוב עם מעבדות רפואיות באירופה ,ארה"ב וקנדה בהן יושבים מיטב הכימאים והמוחות המסייעים לה להגיע לפורמולות המדויקות ביותר במטרה לתת מענה קליני למצבים שונים של העור. 

קרן ידועה בהענקת טיפול אישי מסור ובחיבור ייחודי עם המטופלות והמטופלים שלה, המייצר תחושה טובה ונעימה. 

"טיפול אישי מעניק לי סיפוק, אני מגשימה כל יום את החלום שלי מחדש".